امیری: باید مطابق داشته های خود از تیم ملی بوکس انتظار داشت، فقط با تمرین نمی توان نتیجه گرفت

به گزارش گالری ابزار زیبا، مربی تیم ملی بوکس گفت: باید مطابق داشته های خود از تیم ملی بوکس در مسابقات جهانی انتظار داشته باشیم.

امیری: باید مطابق داشته های خود از تیم ملی بوکس انتظار داشت، فقط با تمرین نمی توان نتیجه گرفت

همایون امیری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی گالری ابزار زیبا، در خصوص شرایط ملی پوشان بوکس در آستانه آغاز مسابقات قهرمانی جهان گفت: خدا را شکر بچه ها به مرز آمادگی رسیدند و امیدواریم ملی پوشان در مسابقات قهرمانی جهان بازی های خوبی را انجام بدهند. در روزهای گذشته برخی از بازیکنان در حال کاهش وزن بودند تا فردا(یکشنبه) در مراسم قرعه کشی حضور داشته باشند.

وی شرح داد: ملی پوشان از لحاظ روحی و جسمی برای آغاز مسابقات آماده هستند و امیدوارم انتظاراتی که از آنها داریم را برآورده کنند. البته باید مطابق داشته های خود انتظار داشته باشیم و توقعات زیادی نداشته باشیم، چرا که کار خاصی برای بوکسورها نکردیم. اگر بچه ها مطابق تمرینات بتواند عملکرد خود را ارئه کنند ما از آنها راضی هستیم. برنامه ریزی ما برای نخستین مرحله مسابقات کسب سهمیه المپیک در بهمن ماه است.

مربی تیم ملی بوکس تاکید کرد: خیلی امیدواریم با حضور بازیکنان در مسابقات قهرمانی جهان و همچنین حضور در رویدادهای تدارکاتی در مسابقات کسب سهمیه بتوانیم سهمیه خوبی را کسب و از دوره های گذشته پیروز تر باشیم. بچه های ما کمبود حضور در مسابقات را دارند و باید با برنامه ریزی کادرفنی و حضور در مسابقات این مشکل را برطرف کنیم. قطعا اگر بخشی از تدارکاتی که برای بازی های حضور تیم ملی در بازی های آسیایی و قهرمانی آسیا صورت گرفت را برای تیم فعلی انجام بدهیم در مسابقات کسب سهمیه نتایج خوبی را کسب خواهیم کرد.

امیری در پایان بیان کرد: بوکس رشته ای است که هر چه بیشتر بازیکن در رینگ مسابقات بین المللی حضور داشته باشد، عملکرد بهتر خواهد بود و اینگونه نیست که فقط با تمرین بتوان به پیروزیت رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امیری: باید مطابق داشته های خود از تیم ملی بوکس انتظار داشت، فقط با تمرین نمی توان نتیجه گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیری: باید مطابق داشته های خود از تیم ملی بوکس انتظار داشت، فقط با تمرین نمی توان نتیجه گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید