نعمتی روی نیمکت ، ترابی فیکس می گردد یا بودیمیر؟

به گزارش گالری ابزار زیبا، ترابی هم مثل بودیمیر در تمرین آخر با لباس اصلی ها تمرین کرد تا این ابهام که او دومین بازی اش در ترکیب اصلی را انجام خواهد داد یا بودیمیر فیکس می گردد، همچنان زنده بماند.

نعمتی روی نیمکت ، ترابی فیکس می گردد یا بودیمیر؟

با مروری بر تصاویر تمرین آخر پرسپولیس قبل از بازی با استقلال خوزستان معین شد نعمتی با پوشیدن کاور زردرنگ جایی در ترکیب اصلی نخواهد داشت و روی نیمکت می نشیند. همچنین با در نظر دریافت محرومیت نوراللهی و بازگشت شجاع به خط دفاعی، پرسپولیس حداقل با سه تغییر نسبت به بازی با فولاد به میدان خواهد رفت.

با این حال همچنان ابهاماتی در ترکیب خط میانی و خط حمله وجود دارد.

از تصاویر آخرین تمرین این طور به نظر می آید که رسن و عالیشاه به جای نوراللهی و نعمتی در چپ و راست خط میانی بازی خواهند کرد تا علیپور و ترابی دوباره در خط حمله بازی نمایند. از طرفی بودیمیر هم در تیم اصلی تمرین کرد که اگر قرار به حضور او در ترکیب اصلی باشد، ترابی هم روی نیمکت خواهد نشست. شاید هم ترابی یک خط عقب تر بیاید و از بین عالیشاه و رسن یکی بازی نکند.

البته ترابی هم در تمرین آخر با لباس اصلی ها تمرین کرد تا این ابهام که او دومین بازی اش در ترکیب اصلی را انجام خواهد داد یا بودیمیر فیکس می گردد، همچنان زنده بماند.

11 - 180

منبع: ایران ورزشی

به "نعمتی روی نیمکت ، ترابی فیکس می گردد یا بودیمیر؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نعمتی روی نیمکت ، ترابی فیکس می گردد یا بودیمیر؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید