ایجاد روشنایی کامل برای 145 هکتار پارکینگ در مرز خسروی

به گزارش گالری ابزار زیبا، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از تامین برق و روشنایی جهت زائران اربعین حسینی در مرز خسروی اطلاع داد.

ایجاد روشنایی کامل برای 145 هکتار پارکینگ در مرز خسروی

به گزارش ، امید علی مرآتی گفت: برای 145 هکتار پارکینگ در مرز خسروی همچنین به 3 اردوگاه 20 هزار نفری برق رسانی کردیم در قالب تعهدات مذکور 14 کیلومتر برق فشار متوسط را به خسروی منتقل کردیم و یک دستگاه چنج اور نیز در این محل نصب شده است تا در صورت قطع یکی از دو خط تغذیه برق خسروی، خط بعدی بلافاصله وارد مدار گردد.

مرآتی ادامه داد: روشنایی معابر بین قصرشیرین و خسروی کاملا پاکسازی شده است و حدود 315 کیلومتر راستا مذکور به صورت کامل از روشنایی برخوردار شده اند.

او از استقرار 4 دستگاه دیزل و یک دستگاه پست سیار در شهرستان قصرشیرین اطلاع داد و گفت: کار ایجاد روشنایی معابر در 5 کیلومتر کمربندی قصرشیرین و اصلاح و بهینه سازی شبکه برق داخل شهر قصرشیرین اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه بیان داشت: همچنین تعمیرات کلی روشنایی معابر راستا زائران از کنگاور تا خسروی اجرا شده است و کار برق رسانی به موکب ها، ایستگاه های خودپرداز و اماکن معین شده توسط ستاد اربعین نیز در حال اجرا و تکمیل است.

ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ایجاد روشنایی کامل برای 145 هکتار پارکینگ در مرز خسروی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد روشنایی کامل برای 145 هکتار پارکینگ در مرز خسروی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید