آزمون: هنوز کسانی هستند که می پرسند بانوان هم فوتبال بازی می نمایند؟

به گزارش گالری ابزار زیبا، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: خواهش می کنم اطلاع رسانی در خصوص ورزش بانوان بیش تر گردد؛ هنوز کسانی هستند که از فوتبال بازی کردنمان تعجب می نمایند.

آزمون: هنوز کسانی هستند که می پرسند بانوان هم فوتبال بازی می نمایند؟

به گزارش گالری ابزار زیبا، مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایران پس از شکست دو بر یک برابر بلاروس در جمع گالری ابزار زیبا گفت: امروز بازی کاملاً متفاوتی از بچه ها شاهد بودیم. اصرار داشتیم یکسری تاکتیک هایی را اجرا کنیم که بتوانیم در بازی های اصلی روی آن ها کار کنیم. می خواستیم با پاس کاری به دروازه حریف نزدیک بشویم.

او در ادامه اضافه کرد: فرصت های زیادی به دست آوردیم. پیروز شدیم بعد از چهار بازی گل بزنیم. فرصت هایی از دست دادیم به گونه ای اگر گل می شد بازی را پنج بر یک می بردیم. در نیمه دوم بلاروس 10 نفره بود و کوشش کردند انگیزه شان را حفظ نمایند.

آزمون اعلام کرد: از نظر دوندگی خیلی خوب بودیم و امیدوارم بتوانیم در ادامه بهتر بازی نمایند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به ترکیب اصلی تیم رسیده اید یا خیر؟ گفت: این بازی به ما یاری کرد که خیلی از بازیکنان را در پست های مختلف قرار دادیم تا به ترکیب اصلی نزدیک تر بشویم. اما باید بیش تر کار کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان در خصوص حضور تماشاگران در استادیوم گفت: امروز خانم مهناز افشار هم تماشاگر ویژه بودند. هر چند طرفداران کم بودند اما خیلی روحیه می دادند. امیدوارم برای این موضوع فکری بگردد چون تماشاگر خیلی به تیم روحیه می دهد.

او در این باره اضافه کرد: در بازی دوم شوق تماشاگران باعث شده بود که یکپارچه حمله کنیم. اول بازی با فشاری که آوردیم بلاروس به توپ های بلند رو آورد. نیمه دوم هم یک یا دو موقعیت داشت. متأسفانه توپ های ما در چارچوب نرفت. می دانستیم نقطه ضعف تیم بلاروس دروازه بان شان است اما امروز خوب کار کرد.

آزمون خواهان حمایت بیش تر رسانه ها شد و گفت: نمی گویم شهرستانی ها خون گرم تر هستند اما حتی کسانی که اطراف آرارات زندگی می کردند اگر می آمدند استادیوم پر می شد. فکر می کنم از نظر خبری باید بهتر کار کنیم. خواهش می کنم اطلاع رسانی بیش تر گردد. هنوز هم کسانی هستند که به ما می گویند فوتبال بازی می کنید؟ آیا یازده نفر هستید؟ این زجرآور است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آزمون: هنوز کسانی هستند که می پرسند بانوان هم فوتبال بازی می نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون: هنوز کسانی هستند که می پرسند بانوان هم فوتبال بازی می نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید