زمان انتشار کارنامه دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد، آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان از دوشنبه

به گزارش گالری ابزار زیبا، بر اساس اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد نتایج آزمون دکتری تخصصی 1398 از روز پنجشنبه 7 شهریور بر روی سامانه سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته و پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه آزاد باید در روزهـای دوشـنبه و سه شنبه 11 و 12 شهریورماه 98 جهت ثبت نام به واحدهای مربوطه مراجعه کنند.

زمان انتشار کارنامه دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد، آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان از دوشنبه

به گزارش گالری ابزار زیبا، مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اظهار داشت: کارنامه کلیه داوطلبان حاضر در جلسه مصاحبه این آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی تا روز دوشنبه 11 شهریور در پایگاه اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org قرار خواهد گرفت و پذیرفته شدگان نهایی کلیه رشته ها لازم اسـت شخصاً در روزهـای دوشـنبه و سه شنبه 11 و 12 شهریورماه 98 جهت ثبت نام به واحدهای مربوطه کـه آدرس و تلفـن آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس ir.ac.iau.sanjesh.www درج شده است، مراجعه نمایند.

همچنین لازم است پذیرفته شدگان جهت اطلاع از چگونگی ثبت نام ورودی هـای جدیـد بـه سـایت اینترنتی واحدهای دانشگاهی نیز مراجعه نمایند. (آدرس سایت واحـدها و مراکـز دانشگاهی در سامانه اینترنتی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس ir.ac.iau نیـز درج شده است).

عدم مراجعه پذیرفته شدگان در روز و ساعت مقرر بـه منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود.

به گزارش گالری ابزار زیبا، راهنمای پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد اینجا قابل دریافت است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "زمان انتشار کارنامه دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد، آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان از دوشنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان انتشار کارنامه دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد، آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان از دوشنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید