اخبار مجلس

روسیه تمامی پروازها به گرجستان را تعلیق کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از بی بی سی، در پی افزایش اعتراضات ضد روسی در گرجستان، ولادیمیر پوتین به طور موقت هواپیماهای روسی را از پرواز به گرجستان منع نموده است.

17 مرداد 1398

تایمز: ترزا می جمعه استعفا می دهد

رسانه های انگلیسی اعلام کردند: انتظار می رود ترزا می، نخست وزیر فردا (جمعه) به دلیل عدم توافق قانون گذاران با طرح برگزیت وی استعفای خود را اعلام کند.

3 مرداد 1398

سخنگوی شورای شهر تهران در مصاحبه با خبرنگاران: اطلاع دقیقی از تعداد املاک واگذار شده شهرداری به اشخاص نداریم، امیدواریم تحقیق و تفحص موضوع را شفاف کند

اعطا از تشکیل کمیته تحقیق و تفحص برای آنالیز چگونگی واگذاری املاک شهرداری تهران به اشخاص حقیقی و حقوقی اطلاع داد.

31 تیر 1398

نتیجه انتخابات استانبول فردا معین می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، هیأت عالی انتخابات ترکیه فردا دوشنبه رأی خود را در مورد تجدیدنظر درباره درخواست حزب حاکم عدالت و توسعه این کشور پیرامون برگزاری مجدد انتخابات شهرداری استانبول را اعلام می کند.

26 تیر 1398

ارائه مشوق های سرمایه گذاری در شهرداری های کلانشهرها

خبرنگاران آنلاین:پانزدهمین نشست کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری کلانشهرها با بررسی موضوع هایی چون ارائه مشوق های سرمایه گذاری برای تامین منابع مالی شهرداری ها و لایحه درآمدهای پایدار به میزبانی شهرداری کلانشهرکرج برگزار شد.

23 تیر 1398

اختصاص اوراق اقتصادی برای بازآفرینی شهری بافت فرسوده پیرامون چهار حرم متبرکه

مجلس در مصوبه ای مقرر کرد بخشی از اوراق اقتصادی اسلامی ریالی شهرداری ها به طرح های قطار شهری و حمل و نقل شهری و بازآفرینی شهری بافت فرسوده پیرامون چهار حرم امام رضا، حضرت معصومه، حضرت عبدالعظیم حسین و شاهچراغ اختصاص می یابد.

29 خرداد 1398