اخبار سیاسی

کشته شدن 67 اتیوپیایی در جریان تظاهرات های ضد دولتی

تظاهرات های ضد دولتی در اتیوپی تاکنون شصت و هفت کشته بر جا گذاشته است.

21 آذر 1398

رنگرز: افراد دیگر در کشتی نوشهر برای تجلیل از من محق ترند، تیم ملی برای جام جهانی 2 مرحله اردو خواهد داشت

مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی گفت: با وجود سختی هایی که تامین هزینه های ارزی و ریالی این رقابت ها دارد، سعی می کنیم جام جهانی به بهترین شکل ممکن برگزار گردد.

18 آذر 1398

سردیس کاردان و دادستان در دانشگاه شهیدبهشتی رونمایی شد

سردیس اساتید پیشکسوت علیمحمد کاردان، غلامحسین شکوهی و پریرخ دادستان با حضور شهردار تهران در محل دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی رونمایی شد.

16 آذر 1398

توییت ظریف پس از بازدید از کارخانه نوآوری آزادی

خبرنگاران آنلاین:وزیر امور خارجه کشورمان س از بازدید از کارخانه نوآوری آزادی در توییتی نوشت: تروریسم مالی ترامپ مانع از دست یابی کارآفرینان به رویاهایشان نمی گردد.

15 آذر 1398

فوربس تحلیل کرد؛ چرا نباید در شرکت ملی نفت عربستان سرمایه گذاری کرد؟

خبرنگاران: قرار بود نخستین گام عرضه اولیه سهام آرامکو نهایتا تا ماه آینده در بورس داخلی عربستان برداشته شود.

13 آذر 1398

در قلمرو گرگ های گرسنه

پادشاه عربستان با آن ناتوانی و مسائل حرکتی اش، طی یک مانور عظیم تجمل، از اندونزی تا آمریکا، دوره افتاده و هفته های گذشته را به سفرهای پرترافیک و پرهزینه گذرانده است.

13 آذر 1398

ایالت ترنگانو در یک نگاه

ایالت ترنگانو یکی از بهشت های پنهان در کشور مالزی است. این ایالت با سواحل آرام، آب شفاف دریا و انواع گوناگون آبزی گردشگران بسیاری را به خود جذب می نماید.

12 آذر 1398

رشد بی رویه عرضه دخانیات در کاشان نگران کننده است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کاشان از رشد بی رویه مراکز عرضه و فروش سیگار، توتون و تنباکو و ادوات قلیان در کاشان ابراز نگرانی کرد.

7 آذر 1398

دارایی و اموال برادر و داماد مسئولان هم لحاظ گردد

یک عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی با استقبال از اجرای قانون اعلام اموال و دارایی های مسئولان، گفت: درسال های اخیر پرونده های بسیاری بوده که پای برادر یا داماد مسئولان و بعضی دیگر از نزدیکان شان مطرح بوده و ضروری است این موارد نیز در این قانون لحاظ گردد.

2 آذر 1398

اصلاح کابینه در برنامه رئیس جمهور عراق

برهم صالح رئیس جمهوری عراق بر ضرورت اجرای اصلاحات در کابینه دولت این کشور برای بهبودی عملکرد آن برای برآورده کردن خواسته های شهروندان عراقی، مقابله با بیکاری و تحقق عدالت اجتماعی تأکید کرد.

25 آبان 1398

اولین واکنش دمشق به تصمیم ترکیه برای حمله به شمال سوریه

به دنبال تهدید ترکیه به انجام عملیات نظامی علیه کردها در شمال سوریه، معاون وزیر خارجه سوریه کردها را به بازگشت به آغوش وطن دعوت کرد.

24 آبان 1398

برای کردها بدترین توافق با نظام سوریه بهتر از اشغالگری ترکیه است

به دنبال لشگرکشی نیروهای ترکیه و شورشیان سوری به خاک سوریه و تکمیل مقدمات شروع عملیات احتمالی این کشور علیه کردهای سوریه در منطقه شرق فرات می توان گفت وتوی آمریکا که همیشه مانع از شروع عملیات در شمال سوریه علیه کردها شده بود در نتیجه تماس های مکرر دو...

24 آبان 1398

نظامیان آمریکایی از شمال سوریه عقب نشینی کردند

ایرنا نوشت: منابع مطلع در نیروهای دمکراتیک کرد سوریه (قسد) مورد حمایت واشنگتن روز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کردند که نیروهای آمریکایی به تعهدات خود عمل نکرده و از مناطق مرزی مشترک سوریه و ترکیه عقب نشینی کردند.

23 آبان 1398

توئیت سندرز پس از ترخیص

ایسنا نوشت: سندرز درباره بیماری و فعالیت های سیاسی اش شرح داد.

21 آبان 1398

اهدای عکس ماهواره ای تهران به رئیس سازمان فضایی، برگزاری بیش از 300 رویداد در هفته جهانی فضا

فضانورد روسیه ای عکس ماهواره ای از شهر تهران را که توسط ماهواره سنجش از دور قزاقستانی گرفته شده به رئیس سازمان فضایی ایران اهدا کرد.

19 آبان 1398

هیأت طالبان برای رایزنی درباره صلح به پاکستان سفر می نماید

قرار است امروز هیأتی از طالبان به پاکستان سفر نموده با مقامات این کشور در خصوص صلح افغانستان رایزنی کند.

18 آبان 1398

نشست قریب الوقوع روسیه، ایران و ترکیه درباره سوریه، قزاقستان آماده میزبانی است

وزیر خارجه قزاقستان امروز (سه شنبه) گفت، مقدمات برای برگزاری نشست روند آستانه درباره سوریه طی ماه جاری میلادی در جریان است. پیش از او معاون وزیر خارجه روسیه گفته بود، کشورهای ضامن روند آستانه با هدف حل و فصل بحران سوریه به زودی نشستی در سطح عالی در نور...

16 آبان 1398

غافلگیری آمریکایی - هخامنشی در راه است؟

هفتمین سفر رییس جمهور ایران به نیویورک برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل در حالی سرانجام یافت، که برخلاف بعضی تصورها، قول هایی که برای بازگرداندن الواح هخامنشی به ایران مطرح شده بودند، با گذشت چند دهه تاخیر، جامه عمل نپوشیدند.

15 آبان 1398

30 درصد از تولیدات علمی کشور در رشته پزشکی است

به گزارش خبرنگاران، رضا ملک زاده صبح شنبه در دیدار با اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اظهارکرد: وظیفه نخست دانشگاه تربیت نیروی انسانی بوده که تا امروز ما به این هدف رسیده و نیروهای متخصص و پزشکان خوبی در این حوزه پرورش داده ایم.

15 آبان 1398

پمپئو نیز در رسوایی تلفنی ترامپ نقش داشت

یک مقام ارشد آمریکایی به روزنامه وال استریت ژورنال گفته مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در میان مقام هایی بوده که به تماس تلفنی بین دونالد ترامپ و ولودیمیر زلنسکی رئیسان جمهور آمریکا و اوکراین که رسوایی جدیدی را برای ترامپ به بار آورده، گوش نموده است.

13 آبان 1398
تعداد: (75)