داوری: کسب سهمیه المپیک اولویت ما است، والیبال با حضور من آرامش بیشتری پیدا کرد!

به گزارش گالری ابزار زیبا، سرپرست فدراسیون والیبال گفت: والیبال با حضور من آرامش بیشتری پیدا کرد و اگر خواست جامعه والیبال باشد در انتخابات شرکت می کنم.

داوری: کسب سهمیه المپیک اولویت ما است، والیبال با حضور من آرامش بیشتری پیدا کرد!

به گزارش خبرنگار ورزشی گالری ابزار زیبا افشین داوری، سرپرست فدراسیون والیبال در جمع گالری ابزار زیبا حاضر در کمیته ملی المپیک گفت: اگر جزو 5 تیم برتر مسابقات لیگ ملت های والیبال باشیم شرایط حضور در آمریکا را به این دلیل که قرار است فینال در این کشور برگزار شود، فراهم می کنیم. در دو بار گذشته که بچه ها در آمریکا حضور داشتند، کشور میزبان شرایط خوبی برای بازیکنان ما رقم نزده بودند. برخی بازیکنان دو، سه بار ویزای آمریکا را گرفته اند.درخواست ویزا را انجام داده ایم و ما هم به آمریکا برای سفر به ایران کمک کردیم و درخواست همان کمک را داریم. اگر برای صدور ویزا به دوبی برویم 600 میلیون تومان هزینه دارد.

وی اضافه کرد: سری قبل به بخشی از بازیکنان ویزا ندادند. فدراسیون والیبال آمریکا علاقه مند به همکاری است . البته نوبت ما در دوبی محفوظ است. بچه های ما آمادگی خوبی دارند و نسبت به گذشته در شرایط مطلوب تری هستند. امیدواریم نتیجه خوبی بگیریم. البته المپیک را در پیش داریم و کسب سهمیه اولویت ما است. امیدواریم لیگ ملت ها را با قدرت شروع کنیم.

داوری در مورد حضور بازیکنان جوانان در اردوی بزرگسالان گفت: در سالیان گذشته همین گونه بوده است. اولویت اصلی با تیم بزرگسالان است، بعد جوانان و بعد نوجوانان. الان اختلافی نیست. خیلی از جوانان در بزرگسالان در ارو هستند. مسئله ای در پیش نداریم. عطایی و کولاکوویچ نشست های خوبی داشتند و صحبت های لازم اجرا شده است. فعلا هیچ صحبتی در مورد این بازیکنان نمی توان کرد باید منتظر نشست ها باشیم ولی بعید است مسئله ای باشد و توافق صورت می گیرد.

وی در پاسخ به این سوال که سرپرست های فدراسیون ها نمی توانند در انتخابات فدراسیون ها حضور داشته باشند، گفت: من نباید به جامعه ای تحمیل شوم. والیبال با حضور من آرامش بیشتری پیدا کرد و کارها پیشرفت خوبی داشت. این شرایط مناسبی را ایجاد کرده و اگر خواست جامعه والیبال باشد در انتخابات شرکت می کنم و قوانین و مقررات را اجرا می کنم.

داوری در مورد اینکه آیا خوش خبر بیشتر از وظایف محوله، اختیار دارد، گفت: وی پیشینه قوی در دنیال والیبال دارد و برای تیم مفید است. خوش خبر کاملا همره و هم سو با فدراسیون است و تابع تصمیات است . خدا را شکر فضایی پر از آرامش داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "داوری: کسب سهمیه المپیک اولویت ما است، والیبال با حضور من آرامش بیشتری پیدا کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داوری: کسب سهمیه المپیک اولویت ما است، والیبال با حضور من آرامش بیشتری پیدا کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید