سوارز: مثل بچه ها دفاع کردیم

تهران- خبرنگاران- لوئیس سوآرز مهاجم تیم بارسلونا ضمن عذرخواهی از طرفداران بابت شکست تحقیرآمیز در آنفیلد و حذف از لیگ قهرمانان اروپا، آبی اناری ها را به دفاع کردن مثل بچه ها متهم کرد.

سوارز: مثل بچه ها دفاع کردیم

به گزارش خبرنگاران، شبکه ای اس پی ان روز چهارشنبه نوشت: دیووک اوریگی و جورجینیو واینالدوم هر کدام 2 بار برای لیورپول گلزنی کردند تا قرمزهای آنفیلد برای دومین سال متوالی راهی فینال لیگ قهرمانان اروپا شوند.

در این بین، سوارز گفت: اینکه ما یعنی بارسلونا در عرض یک دقیقه 2 گل خوردیم به هیچ عنوان قابل هضم نیست؛ روی گل چهارم هم مثل بچه ها دفاع کردیم.

این دومین باری است که در جریان 2 فصل متوالی، کاتالان ها رجحان سه گله خانگی خود را در بازی برگشت از دست می دهند؛ آنها فصل گذشته پس از اینکه در نیوکمپ چهار بر یک آ. اس رم را مغلوب کردند، در استادیوم المپیکو رم با نتیجه سه بر صفر تسلیم شده از لیگ قهرمانان کنار رفتند.

سوآرز که به محض بازگشت به آنفیلد با واکنش های منفی و و فحاشی طرفدارانی روبرو شد که روزی وی را می پرستیدند، معتقد است بازیکنان باید آماده سیل انتقادها باشند.

مهاجم اروگوئه ای در ادامه اضافه نمود: باید خودمان را به قضاوت بگذاریم و ببینیم چه اتفاقی رخ داد؛ این دومین باری است که چنین اتفاقی می افتد؛ اجازه نداریم یک اشتباه را 2 سال پیاپی تکرار کنیم؛ موضوعات و مسائل زیادی برای ارزیابی و تفکر وجود دارد.

وی ادامه داد: باید از طرفداران عذرخواهی کینم و مطلع باشیم که باران انتقادها روی سرمان سرازیر گردد؛ واقع ناراحتیم و عذاب می کشیم؛ ما هم انسان هستیم و درد را می فهمیم.

این در حالی است که ارنستو والورده سرمربی بارسا در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: برای طرفداران ناراحتیم؛ بازی کردیم تا آنها احساس غرور نمایند؛ همه از ما انتظار دارند که همواره برنده شویم اما باختیم و دردناک باخیتم.

وی ادامه داد: این اولین باخت ما در فصل جاری لیگ قهرمانان بود اما برای ما خیلی گران تمام شد؛ بازیکنان در زمین بازی می نمایند و بیشتر از همه آزار می بینند؛ دردناک ترین موضوع این است که آنچه در رم رخ داد، بار دیگر تکرار شد اما زمانی که شما چهار بر صفر می بازید هیچ بهانه ای ندارید؛ آنها بهتر بودند و باید آن را بپذیریم.

با وجود اینکه والورده از زمان نشستن روی نیمکت بارسا در سال 2017، عنوان قهرمانی لالیگا را 2 بار پیاپی فتح نموده اما بدنبال رقم خوردن یکی از سخت ترین شکست های تاریخ باشگاه، آینده مرد اسپانیایی بار دیگر زیر ذره بین قرار گرفته است.

وی در مورد آینده شغلی خود در نیوکمپ تاکید نمود: نمی دانم این شکست تا چه اندازه روی آینده من تاثیر گذار است؛ در حقیقت زمان کافی برای فکر کردن به این موضوعات را نداشتیم اما در حال حاضر مسئولیت شکست و همه اتفاقات بد بر عهده سرمربی است.

ورزشی**3991**2024

منبع: ایرنا

به "سوارز: مثل بچه ها دفاع کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوارز: مثل بچه ها دفاع کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید