استارتاپ

توییت ظریف پس از بازدید از کارخانه نوآوری آزادی

خبرنگاران آنلاین:وزیر امور خارجه کشورمان س از بازدید از کارخانه نوآوری آزادی در توییتی نوشت: تروریسم مالی ترامپ مانع از دست یابی کارآفرینان به رویاهایشان نمی گردد.

15 آذر 1398

اهدای عکس ماهواره ای تهران به رئیس سازمان فضایی، برگزاری بیش از 300 رویداد در هفته جهانی فضا

فضانورد روسیه ای عکس ماهواره ای از شهر تهران را که توسط ماهواره سنجش از دور قزاقستانی گرفته شده به رئیس سازمان فضایی ایران اهدا کرد.

19 آبان 1398

آژانسهای مسافرتی ایرانی تا چند سال دیگر مجبور به تغییر می شوند

سرعت رشد اپلیکیشن و یا سایت های سفر اگرچه در ایران کم است اما همین تکنولوژی باعث کاهش میزان مراجعه گردشگران به آژانس های گردشگری شده تا جایی که معلوم نیست این آژانس ها تا چند سال عمر دارند.

6 شهریور 1398

قدم هایی برای ایجاد تنوع در اکوسیستم استارتاپی

تهران- خبرنگاران- کارشناسان حوزه استارتاپ اعتقاد دارند برای تغییر در این اکوسیستم باید بر اساس نیازهای جامعه، استارتاپ راه انداخت و میزان ریسک استارتاپ ها را پایین آورد تا آن ها جرات سرمایه گذاری در بخش های مختلف را پیدا نمایند و این کاری است که تنها...

4 تیر 1398

ارزش گذای های غیر واقعی جان استارتاپ ها را گرفت

زیان ده هستند ... چون ایده خلاق و نویی ندارند برای رشد به تزریق منابع اقتصادی وابسته اند... ارزش گذاری های غیر واقعی سبب شده سرمایه گذاران ریسک پذیر هم به آن ها اعتماد ننمایند... در نهایت ادغام می شوند یا اعلام ورشکستگی می نمایند، این جملات خلاصه وضعیت اکوسیستم...

24 خرداد 1398