کسب و کار

خرید با استرس جریمه

فرشاد شیرزادی-خبرنگار:همزمان با طرح تعریض بزرگراه امام علی(ع)، یک بازار میوه وتره بار در میدان امام حسین(ع) تقاطع خیابان دماوند تخریب شد.

19 مرداد 1398

ساختمان جیپ واجد ارزش ثبت در فهرست آثار ملی است

اداره کل دفتر ثبت، حفظ و احیای میراث معنوی و طبیعی سازمان میراث فرهنگی با صدور ابلاغیه ای، ساختمان موسوم به جیپ در خیابان اکباتان تهران را واجد ارزش ثبت ملی بیان کرد.

18 مرداد 1398

از بین مودریچ و هازارد یکی انتخاب می گردد

به گزارش خبرنگاران، ادن هازارد که مدت هاست صحبت از پیوستن او به تیم فوتبال رئال مادرید به میان است به اندازه ای به تیم اسپانیای نزدیک شده که حالا تنها مشکل باقی مانده برای او را شماره پیراهنش در تیم سفیدپوش می دانند.

8 مرداد 1398

خیابان فردوسی خرم آباد آماده حضور گردشگران می گردد

فاطمه حافظی- خرم آباد - خبرنگار:طرح پیاده راه سازی خیابان فردوسی سال ها بود که نقل محافل بود هر چند این طرح نیز برای مدتی به حالت پیاده درآمد اما باز هم دیری نگذشت که از این طرح صرف نظر شد و دوباره به حالت قبلی برگشت.

7 مرداد 1398

واژه غلط تماشاگرنما را چه کسی به فوتبال ایران آورد؟

مدیرعامل اسبق باشگاه ساپیا با انتقاد شدید از کلمه به کار گرفته شده تماشاگرنما در فوتبال و رسانه ها گفت که این کلمه را برای توجیه ناتوانی خود به کار می بریم او تاکید دارد که برای به روزتر شدن فوتبال حرفه ای، باید سخت افزارها را بروز کنیم.

5 مرداد 1398

پمپئو استعفای سخنگوی وزارت خارجه آمریکا را خاطرنشان کرد

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا استعفای سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از سمتش را گفت.

11 تیر 1398

برگزاری کارگاه آموزشی میراث ناملموس ویژه راهنمایان گردشگری هرمزگان

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان از برگزاری کارگاه آموزشی میراث ناملموس ویژه راهنمایان گردشگری استان هرمزگان در موزه مردم شناسی خلیج فارس بندرعباس خبر داد.

7 تیر 1398

به استان آبشارهای ایران سفر کنید

استان گلستان واقع در شمال کشور دارای پیشینه تاریخی وسیعی است. جدا از پیشینه و جاذبه های تاریخی خیره کننده آن، جاذبه های طبیعی بی شماری در این استان به چشم می خورد که هر ساله گردشگران داخلی و خارجی زیادی را مجذوب خود می کند.

6 تیر 1398

قدم هایی برای ایجاد تنوع در اکوسیستم استارتاپی

تهران- خبرنگاران- کارشناسان حوزه استارتاپ اعتقاد دارند برای تغییر در این اکوسیستم باید بر اساس نیازهای جامعه، استارتاپ راه انداخت و میزان ریسک استارتاپ ها را پایین آورد تا آن ها جرات سرمایه گذاری در بخش های مختلف را پیدا نمایند و این کاری است که تنها...

4 تیر 1398

ارزش گذای های غیر واقعی جان استارتاپ ها را گرفت

زیان ده هستند ... چون ایده خلاق و نویی ندارند برای رشد به تزریق منابع اقتصادی وابسته اند... ارزش گذاری های غیر واقعی سبب شده سرمایه گذاران ریسک پذیر هم به آن ها اعتماد ننمایند... در نهایت ادغام می شوند یا اعلام ورشکستگی می نمایند، این جملات خلاصه وضعیت اکوسیستم...

24 خرداد 1398