مقالات گردشگری

آمار بازی تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان

آمار بازی تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان از سوی فدراسیون جهانی منتشر شد.

26 مرداد 1398

سازمان های جاسوسی به دنبال پرونده پزشکی مرکل

آنگلا مرکل صدراعظم 64 ساله آلمان روز چهارشنبه در هنگام ملاقات با انتی رینه نخست وزیر فنلاند در برلین برای سومین بار در هفته های گذشته در حال لرزیدن دیده شد و سازمان های جاسوسی به دنبال دستیابی به پرونده پزشکی او برای پی بردن به بیماری وی هستند.

25 مرداد 1398

شواهدی از هزاره چهارم و پنجم پیش از میلاد در ازنا کشف شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از کشف شواهد فرهنگی از هزاره چهارم و پنجم پیش از میلاد در ازنا اطلاع داد.

22 مرداد 1398

تفریحات هوایی جزایر قناری

معرفی تفریحات هوایی جزایر قناری قبل از پرداختن به تفریحات هوایی جزایر قناری، اجازه بدهید آشنایی مختصری در خصوص خود جزایر قناری داشته باشیم.

22 مرداد 1398

ساختمان جیپ واجد ارزش ثبت در فهرست آثار ملی است

اداره کل دفتر ثبت، حفظ و احیای میراث معنوی و طبیعی سازمان میراث فرهنگی با صدور ابلاغیه ای، ساختمان موسوم به جیپ در خیابان اکباتان تهران را واجد ارزش ثبت ملی بیان کرد.

18 مرداد 1398

روسیه تمامی پروازها به گرجستان را تعلیق کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از بی بی سی، در پی افزایش اعتراضات ضد روسی در گرجستان، ولادیمیر پوتین به طور موقت هواپیماهای روسی را از پرواز به گرجستان منع نموده است.

17 مرداد 1398

بزرگترین رزمایش دریایی ناتو با هدف کشف و خنثی سازی مین های دریایی برگزار میشود

بزرگترین رزمایش دریایی ناتو از روز یکشنبه در دریای بالتیک با هدف کشف و خنثی سازی مین های دریایی و پیاده کردن نیرو در ساحل برگزار می شود.

9 مرداد 1398

خیابان فردوسی خرم آباد آماده حضور گردشگران می گردد

فاطمه حافظی- خرم آباد - خبرنگار:طرح پیاده راه سازی خیابان فردوسی سال ها بود که نقل محافل بود هر چند این طرح نیز برای مدتی به حالت پیاده درآمد اما باز هم دیری نگذشت که از این طرح صرف نظر شد و دوباره به حالت قبلی برگشت.

7 مرداد 1398

سرمایه های شهر اصفهان در قطار شهری

جواد شعرباف - مشاور عالی شهردار اصفهان: با توجه جدی مسئولان شهری به تکمیل خطوط مترو و ساخت خط 2 قطار شهری، زمینه توسعه حمل و نقل ریلی در شهر فراهم خواهد شد.

6 مرداد 1398

پیرترین درخت بلغارستان در پارک ملی پیرین

پارک ملی پیرین بلغارستان | Pirin National Parkپارک ملی پیرین بلغارستان یک منطقه وحشی در مرزهای این کشور اروپایی است که هیچ شباهتی با دیگر پارک های طبیعی و ملی اروپا ندارد. این پارک ملی قسمت های جنوبی کشور بلغارستان را به همراه کوهستان های پیرین دربر گرفته و یکی...

5 مرداد 1398

اختصاص400میلیون ریال برای بهسازی غار تاریخی گلستان در نیر

فرماندار نیر در بازدید از غار تاریخی گلستان گفت: 400میلیون ریال برای بهسازی غار تاریخی گلستان اختصاص یافت.

1 مرداد 1398

داوری: کسب سهمیه المپیک اولویت ما است، والیبال با حضور من آرامش بیشتری پیدا کرد!

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: والیبال با حضور من آرامش بیشتری پیدا کرد و اگر خواست جامعه والیبال باشد در انتخابات شرکت می کنم.

29 تیر 1398

مجازات باشگاه یوونتوس برای طرفدار بی اخلاق

بانوی پیر یکی از هوادارانش را که در جریان دربی تورین حرکتی غیراخلاقی انجام داد را مؤاخذه کرد.

26 تیر 1398

کلنگ موزه باستان شناسی و مردم شناسی شرق گیلان در املش به زمین خورد

کلنگ موزه باستان شناسی و مردم شناسی شرق گیلان در املش به زمین خورد.

24 تیر 1398

دیدار ظریف و همتای فنلاندی در نیویورک

وزیر امور خارجه ایران با همتای فنلاندی در نیویورک دیدار و گفتگو کرد.

21 تیر 1398

دیدار معاون وزیر علوم با رئیس کمیته ملی المپیک

به گزارش خبرنگاران، مجتبی صدیقی در جلسه با سیدرضا صالحی امیری از فعالیت های مطلوب فدراسیون دانشگاهی و ورزش دانشجویی و توجه به مباحث ورزش همگانی و قهرمانی در دانشگاه ها مواردی را در مورد موفقیت های ورزش دانشجویی در یونیورسیاد و مسابقات بین المللی مطالبی...

20 تیر 1398

بازدید از مجموعه فرهنگی &ndash تاریخی سعدی، دوم اردیبهشت رایگان است

مدیر کل میراث فرهنگی استان فارس گفت: دوم اردیبهشت ماه جاری، بازدید از آرامگاه سعدی شیرازی، برای عموم بازدید کنندگان رایگان است.

19 تیر 1398

رونق تولید، رونق مراکز تحقیق و توسعه هم هست

رئیس سابق پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت: ما می توانیم به سمت یک اقتصاد دانش محور و دانش بنیان پیش برویم. باید برای رونق تولید، مدیرانی را پرورش دهیم که باور داشته باشند. می توانیم تولیدی داشته باشیم تا هم در بازارهای داخلی و هم خارجی رقابت کند.

17 تیر 1398

یاری 166 میلیارد تومانی تشکل های صنفی و واحدهای صنعتی به مناطق سیل زده

یاری های نقدی و غیرنقدی تشکل های صنفی و واحدهای صنعتی سراسر کشور به مناطق سیل زده تاکنون حدود 166 میلیارد تومان بوده و همچنان ادامه دارد.

17 تیر 1398

وندالیسم چیست؟ چطور می توانیم با این پدیده مقابله کنیم؟

بیماری وندالیسم | Vandalismeیکی از پدیده های ناخوشایندی که در سراسر دنیا با آن روبرو هستیم، وندالیسم یا تخریب گرایی در مکان های عمومی است. این موضوع به اندازه ای در بین جواع مختلف زیادی شده است حتی گاهی این تخریب ها خودشان به عنوان یک جاذبه گردشگری محسوب می...

10 تیر 1398
تعداد: (31)